Facebook
LinkedIN
WhatsApp
İnstagram
DENEME DENEME DENEME
Hakkımızda

Hakkımızda

Plastik Ekstrüzyon da uzmanlaşmak üzere ilk adımlarımızı 2004 yılında İstanbul‘da attık. Tek hat ve tek sektör ile başlayan bu yolculukta, geldiğimiz noktada 1000’in üzerinde ürün modeli, 30’dan fazla Sektör ve 20 adet ekstrüzyon hattımız ile devam etmekteyiz. Plastik’te edindiğimiz bu tecrübeler ile sizlere PVC, TPE, PPC, Polikarbonat, ABS, MOBLEN, Antişok gibi farklı hammadde seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Ayrıca kendi Laboratuvarımız, AR-GE’miz ve Kalıphanemizi kullanarak, sadece tedarikçi değil aynı zamanda sizleri bir ortak gibi görerek çözümler, geliştirmeler ve iyileştirmeler katarak beraberce büyümeyi hedefliyoruz.

Plastik’teki deneyimimizi sadece ekstrüzyonluk ürünler için değil 2019’dan itibaren Enjeksiyon hatlarıda bünyemize katarak ürün portföyümüzü genişlettik.

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesindeki (GEPOSB) kendimize ait 6000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda, 120 Personel istihdam ederek sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz, ülkemize katkıda bulunarak hem yurtiçi hem de yurtdışında büyümek, plastik sektöründe global bir oyuncu olmak, daima yeniliğe ve gelişime açık olarak emin adımlarla ilerlemek.

Bu yolda sizlerle beraber yürümeyi arzuluyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı
Sadık SEZGİN