Facebook
LinkedIN
WhatsApp
İnstagram
DENEME DENEME DENEME
Sadık SEZGİN

Sadık SEZGİN

Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli Sadık Plastik Ailem,
2004 yılında sıfırdan temellerini atarak çıktığım bu yolculukta "SADIK" markamızı oluşturmak ve tüm dünyada bilinir hale getirebilmek adına; değerlerimizi koruyarak, öncelikle dürüstlük ve doğruluktan hiç ödün vermeden, karşılaştığım tüm zorluklara rağmen pes etmeden belirlediğim hedeflere ulaşabilmek adına sabırla çalışarak gelişen teknoloji, yenilikçi vizyon ve sorumluklarının getirdiği bakış açısı ile hertürlü değişime ayak uydurabilen esnek ve vizyoner yaklaşımla liderlik yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.
Ortak akıl ile yönetildiği, öneri ve fikirlerinizin herzaman önemsendiği, güçlendikçe küçülmesi gereken mütevazi bir insanlık anlayışı ile İlerlemeyi ilke edinmek herzaman tercih ettiğim yol olmuştur.

"Plastik bizim işimiz"
sloganı ile emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda gece gündüz demeden, yılmadan, sabırla emek veren çalışanlarım en kıymetli yol arkadaşlarımdır.
Firmamızı kurduğum günden bugünlere kadar taşıyan hiç şüphesiz sizlersiniz. En önemli sermayem çalışanlarıma verdiğim değerdir, beni en mutlu kılan unsur ise karşılıklı sevgi, saygı, sadakat ve sahiplenmekle oluşan başarıdır.

"Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar”, bilinci ile en iyi personelleri, eğitimli, vizyon sahibi çalışanları ailemize katarak, çalışanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan sağlamak, iş birliği ve dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratmak, Sadık Plastik olarak, hedeflerimize ulaşmak için seçtiğim yoldur.
Geldiğimiz durum itibari ile makine parkurumuz, ürün ve hammadde gamımızın genişliği, yeniliklerle alakalı ar-ge, kalıphane, hammadde, geri dönüşüm tesisimiz ve uzman kadromuzun bize kattığı hızlı hareket kabiliyetimiz ile Türkiye'de eşi olmayan ve takip edilen öncü bir firma pozisyonuna gelmeyi başardık. Dahada güçlenerek, ekibimizle beraber büyümek dünyada lider olmak en büyük hedeflerimdendir.

Sadık Plastik olarak başarılarla ilerlediğimiz bu yolculukta siz kıymetli çalışanlarımız için hazırlamış olduğumuz bu yönetmelik, Sadık Plastik'i sizlere daha iyi tanıtmak, kurum kültürümüze adapte olabilmenizi sağlamak, değerlerimizi ve kurallarımızı sizlere aktarmak içindir. Bu kitap sizin en iyi yol haritanız olacaktır.
Birçok başarılı işlerimize hep beraberce imza atmak dileği ile...

Sadık SEZGİN
Sadık Yapı Plastik San. Tic. Aş. Yönetim Kurulu Başkanı