Hakkımızda

Sadık Plastik olarak 2019 yılında 15. senemizi bitiriyoruz sektörde. Ve 16. hizmet yılına yeni bir heyecanla merhaba diyoruz. Kendimizi çalışkan, zeki, geleceğini şimdiden planlayan bir öğrenci gibi hissediyoruz. Bugün geldiğimiz noktada 25'den fazla sektöre hizmet veriyor, PVC Conta ve PVC Profil, TPE,  polikarbonat contalar üretiyor, mekanizma vemetal aksesuarların ithalatını gerçekleştiriyoruz.

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 5.000 m2 fabrikamız ve idari binamızda müşterilerimize en iyişekilde hizmet verebilmenin çabası içerisindeyiz.

Üretimin bütün aşamalarını kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Hammadde üretimi, ürün teknik çizimi ve AR-GE'si, kalıp ve telerezyon işlemi, imalat, depolama ve sevkiyat.

Her bir adımda özenle çalışıyor, her bir adımı müşterilerimizi düşünerek atıyoruz. Bilgisayarlı kontrol sistemleri ile üretim yapan makine parkurumuzda, müşterilerimizin beklentilerine uygun kaliteli ürünler üretiyoruz.

2016 yılında hizmet verdiğimiz firma sayısı 1350'in üzerine çıktı. Hizmet verdiğimiz her bir  müşterimizi aynı zamanda bir dost olarak görüyoruz. Dostlarımızın varlığı en büyük mutluluğumuz.

Sektörünün ana aktörlerinden biri olan Sadık Plastik, müşterilerininde desteği ile sektöre yeni ürünler geliştirmesi noktasında yön veren lider bir kuruluş konumundadır.